Kaćin Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Music and Fun
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 SMS PROVALE 3

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 121
Join date : 2008-01-13

SMS PROVALE 3 Empty
PostSubject: SMS PROVALE 3   SMS PROVALE 3 I_icon_minitimeFri Feb 15, 2008 1:39 pm

74. Muskarci se najlakse sarmiraju punim brushalterom i praznom glavom! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

73. Vadi ruke iz mojih gacica brojim do 1000! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

72. Jedini zakon u ljubavi: BRZE, JACE, DUBLJE, DUZE. Poruku nam salje Mirjana i Aca!

71. Nemj da places na mom pragu da mi vrata ne povuku vlagu. Poruku nam salje Nikola Pilipovic!

70. Ako si tuzan i mislis da si niko i nista imam jedan predlog za tebe: kupi veliki prezervativ, navuci ga na glavu pa da ljudi vide da si i ti neki kurac!! Poruku nam salje Alexandra!

69. Volim interesantne razgovore u prijatnom drustvu.Zbog toga te nazalost jedno vreme necu posecivati... Poruku nam salje Alexandra!

68. To sto postojim nije rezultat prirodne selekcije vec toga sto Bog poseduje smisao za lepotu. A ti postojis...pa da jer Bog poseduje i smisao za humor!!! Poruku nam salje Alexandra!!

67. Otis'o si, e pa nek' si, nisi bio Bog zna sexy, svaka ti je nesto dala a ja sam te zajebala. Sunce sija i bez tebe, prema tome ko te jebe!! Poruku nam salje Iv@n@!

66. Brzo se sakri, veceras dolaze djubretari. Poruku nam salje Goga!

65. U modi su mala auta mali motori mali mobilni telefoni za kratko vrijeme i ti ces u modu sa svojim mali mozgom! Poruku nam salje Irfan!

64. Hajde da radimo ONO, bice tebi lijepo a i meni i nece nam biti prvi put... prvo cu ja TEBI, pa ti MENI, hajde da se...DOPISUJEMO! Poruku nam salje Ana!


63. Koja je razlika izmedju temperamentne i pedantne zene? Pedantna zena trazi dlaku u jajetu, a temperamentna JAJA U DLAKAMA! Poruku nam salju TERZA I SULJAGA!

62. U ovom trenu 3 milijarde ljudi radi, dvije milijarde spava, jedna milijarda se
sevi jedino TI drkas po telefonu! Poruku nam salje SISS!

61. la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,sta gledas pjevaj! Poruku nam salje Nisad!

60. Nocas te sanjam da si umrla! Iz sanduka ti ispala ruka, stavim ti ruku, ispadne ti noga, stavim ti nogu, ispadne ti kurac, stavim ti kurac ispadnu ti oci! Poruku nam salje Stanko!

59. Sastale se cure na brijegu, smrznut kurac nasle u snijegu pa duvaju i u njega pusu nebi li mu povratile dusu. Posto je to moja kita nek je pusi onaj koji cita! Poruku nam salje Stanko!

58. U gacama kita tvrda, sisao sam juce s brda, a u glavi sve mi prazno gledam samo sto bi mazno.Kud ja prodjem tu je tajac ja sam curo POLICAJAC. Poruku nam salje Stanko!

57. Kakva je razlika izmedju sladoleda, picke i guzice? Sladoled se lize iz slasti, picka iz strasti, a guza iz vlasti. Pazi da ne pomjesas! Poruku nam salje Zeljko Dakic!

56. Telekom vas obavjestava o novim uslugama seksa preko mobilnog: za KLASICNI pritisnite taster 1, za GRUPNI taster 2, za ORALNI taster 3, a za posebne zelje POZOVI MENE! Poruku nam salje Zeljko Dakic!

55. Dosao tip kod doktorice i kaze: "Pomozite mi, jebem, jebem, a nikako da se spusti. Sta mi mozete ponuditi?" Doktorica:" Stan i hranu!!!" Poruku nam salje Zeljko Dakic!

54. Ribe muvam, lepak duvam, pivo pijem, glavom bijem. Belo volim, sitom solim, travu sadim, venu radim, rokam vodku i tablete i lepkove za parkete. Uvek COOL GO TO SCHOOL! Poruku nam salje Zdravko Dzakovic, Pljevlja!

53. Seksualni odnos SRBINA traje 36 minuta. 5 minuta udvaranja,1 minut sam odnos i 30 minuta ubedjivanja da ce drugi put biti bolje. Poruku nam salje Vlade!

52. Bile dve krave i jedna bila corava. Poruku nam salje Mijat!

51. Postovani korisnici dobili ste nagradu: 7 dana kupanja u mulju i karanja u bulju, lezanja na suncu i jahanja na kurcu! Nagrada ce da stigne kad se meni digne! Poruku nam salje Ivana!

50. Setala crvenkapa kroz sumu i naidje na Pinokia, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sedne na nos i kaze mu:” lazi Pinokio, lazi”! Poruku nam salje Vlajko!

49. Ne mogu da odolim kad te vidim.Polako zavlacim prst u tebe, zatim ga lagano izvlacim i lizem svu tvoju slast i tiho sapucem tvoje ime: ”NUTTELA”. Poruku nam salje Vlajko!

48. Bili su emte, bemte i jebemte. Jednog dana oni se popickaju i zavrse u zatvoru. Emte dobije 5 godina, bemte 9 godina, a JEBEMTE DOZIVOTNO!! Poruku nam salje MONI!

47. ...i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma, ja ih sve sakupim, istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise: GOOD YEAR! Poruku nam salje "schille"!

46. Zvuk koji ste upravo culi nije poruka,vec znak da je vasa UMNA aktivnost na
minimumu,PREDUZMITE NESTO!!! Poruku nam salju "BANJALUCKI BAJKERI"!

45. Danas sam bio u zoo vrtu, dao sam 100 dinara da vidim noja, dao sam 50 dinara da vidim zmiju, dao sam 20 dinara da vidim tigra i dao sam 10 dinara BUDALI KOJA CE OVO DA PROCITA !!! Poruku nam salje Enes!


44. Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoske i jaja. U tom snu ti si bila sudija, za kokoske si mi dala 3 god. A za jaja si me pomilovala... Poruku nam salje Sasa!

43. VREMENSKA PROGNOZA: "Djevojke su danas djelomicno suve i normalno prohodne, no na pojedinim mestimasu mokre i klizave. JEBACI OPREZ!" Poruku nam salje "nebitno"!

42. Zasto su TANGE skupe? -Jer niko nije lud da se zavlaci u dupe za male pare! Poruku nam salje Branko Djurkovic!

41. Tri svetska cuda: Kurac nema noge a stoji uspravno; Picka je stalno vlazna a ne rdja; Zemlja je okrugla a narod se jebe po coskovima. Poruku nam salje Branko Djurkovic!

40. Prodajem kravu TURBO DIZEL, aluminijumske potkovice, TDI vime, platinijumski rogovi, titanijumski zubi. Cena 20000DM (Moze i zamena za konja koji cita ovu poruku)! Poruku nam salje Branko Djurkovic!

39. Stavi MOBILNI u picu i izvuci antensku zicu, vibraciju ukljuci da se pica ne muci ja cu te dugo zvati da ti pica ne pati. Tako jebe TATAMATA preko GSM aparata! Poruku nam salje Branko Djurkovic!

38. volim kada me odnazad drzis,i polako pritiskas s preda,volim kada me punis po celu noc,kada ustanes ti na mene navuces kozicu..TVOJ MOBILNI...Poruku nam salje "malena"!

37. Zimski SEX: ako jebes, mozes da najebes! Jebes jebanje pusti grejanje... Poruku nam salje Milan!

36. Send this message to one person you love, one person you hate, one person you like and one person you wonna fuck with and think about why I sent it to you. Poruku nam salje Bojan Hribar!

35. ROMEO:Ja bih malo malcice da ti skinem tanga gacice, i da ti mrsim stidne
dlacice. JULIJA:Tvojih pustih obecanja sam sita dabogda ti otpala KITA. Poruku nam salje "NEBITNO 1"

34. Dobro vece ja sam vanzemaljac i zivim u vasem telefonu to sto upravo stiscete su moja jaja sudeci po vasem osmjehu to vam se svidja pa vas molim da nastavite...Poruku nam salje posjetioc iz GRADISKE!

33. Falis mi cijeli dan.Jedva cekam da te vidim.Da udjes u mene. Da dodjem na tebe. Da spavamo zajedno i postanemo jedno. Voli te tvoja pidzama! Poruku nam salje posjetioc iz GRADISKE!

32. I nocas ces biti moja divlja lavica, uzbudice te opet moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac a ti moja jahacica, jer ja sam tvoj... a joj, pogresio sam broj! Poruku nam salje Ana Maric!

31. Lijepa plavusa dobrih proporcija trazi mladog, lijepog covjeka koji voli pare da mu proda 10 kubika drva. Poruku nam salje Almir!

30. Dodje jedan kod psihijatra i kaze: Dobar dan, ja sam Napoleon, ali ne dolazim zbog mene nego zbog moje zene, uvek tvrdi da se zove Mirjana. Poruku nam salje "JANDRE"!

29. 1-dan bog stvori dan, a djavo noc, 2-dan bog stvori ljubav, djavo preljubu, 3-dan bog stvori brak, djavo sex, 4-dan bog stvori tebe, a djavo se samo nasmeja.Smile Poruku nam salje ANDJEO!

28. NEW YORK - REKLAME: "Na menhetnu grob do grobatrazi majka sina svoga za utehu njenog bola uvijek svjeza COCA-COLA" Poruku nam salje Dusko!

27. Lizati picku je isto kao biti clan mafije, jedan pogresan korak i vec si u govnima... Poruku nam salje Dusan!

26. Nemojte strahovati da bi mogli dozivjeti mozdani udar , zbog kolicine vaseg mozga bio bi to udarac u prazno...

25. Dilema ozenjenog muskarca: "Izacu u grad i gledati ono sto ne mozes jebati ili ostati kod kuce i jebati ono sto ne mozes gledati"

24. Cvrsto ga drzi da ne isklizne, dobro ga protresi, sto ga vise treses on vise prska, to bijelo obavezno probaj jer svaki sampanjac je drugaciji....

23. ********************************************************************************Sta si
zinuo vidis da pada sneg!

22. Sup Beograda vas obavestava da ono u sta ste sinoc duvali nije bio alko test...Poruku nam salje Sasa!

21. Vas horoskop za 2002: "LJUBAV:Zvezde vam se smese; ZDRAVLJE: Zvezde vam se smese; SEX: Zvezde crkavaju od smeha" Poruku nam salje Ivana!

20. Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradis, dobijes je jednom mesecno, prodje te za 4-5 dana a onda mozes da se jebes! Poruku nam salje Ivana!

19. Istrazivanja pokazuju da osobe koje nisu dobre u krevetu ili nisu imale dobar
sex, prilikom citanja poruka mobilni telefon drze u desnoj ruci! Poruku nam salje Ivana!

18. Zamisljam tebe i sebe daleko od svih, cuje se cvrkut ptica i sum mora dok sunce greje nasa oznojena tela...,a mi i dalje krpimo gumu. Poruku nam salje Mercenary!

17. Kad bih te imao polizao bih te celu,stavio bi ti jezik u tu tvoju malu usku rupicu i shvatio da te volim vise od bilo koje druge...moja voljena flaso NIKSICKOG PIVA. Poruku nam salje Mercenary!

16. Zivot ti je kao zenske gace. Kratak, prljav a ponekad i krvav... Poruku nam salje Ljubo!

15. Lijeva mi je noga BOZIC, desna NOVA godina, a ti dodji izmedju toga... Poruku nam salje Ljubo!

14. Zene su kao lopte ili su suplje ili ih sutaju.... Poruku nam salje Almir!

13. Uzela ciganka pa maze picku sa kafom, a tek ce ti ciga: "Sto bre mazes tu picku s'kafu" a tek ce ti ona: "I MIRIS I UKUS" Poruku nam salje "m@rKoLiNi_VP"!

12. Sve je tamno, gubim dah u srce moje usao je strah, javi se bar, dusa me boli sto nismo zajedno goli. Drhtavi glas iz grla muca, gde si ljubavi meni se tuca?! Poruku nam salje Igor!

11. STvArnOJezAJeBaNOkADatINekOPoSaLjepORukUNapiSanUBeZraZMaka IZNaKOvaINteRPuNKcIJepAJoSAkoNEmAMnOgoSMisLA... Poruku nam salje Damir J.!

10. SEX je senzacija prouzrokovana situacijom kada muska lokacija udje u zensku destinaciju, da li shvatas konstataciju ili zelis demonstraciju! Poruku nam salje Damir J.!

9. Crnogorac na sex trosi 2000 kalorija. 100 tokom samog sexa i 1900 dok se hvali... Poruku nam salje Bojan!

8. Zasto muski polni organ ne moze da zasnuje radni odnos, ima glavu a nema mozak kao saradnik je krut ne moze da radi osam sati dnevno, a i ono sto uradi uprska... Poruku nam salje GOGA!

7. Ti bi jednom-ja bih vise, ti bi glasno ja bih tise, ti bi sporo-ja bih brze, ti bi
grubo-ja bih nezno, ti bi danju-ja bih nocu, ti bas neces kad ja hocu! Poruku nam salje Luka!

6. Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomit cu ti rebro! Poruku nam salje Dejan!

5. Kad ti nesto lose krene, nemoj da bodes vene;kad ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi;vec samo mucni glavom, problemi se resavaju TRAVOM! Poruku nam salje "DJACA"!

4. Zivio jednom jedan zmaj,iza sedam gora,iza sedam mora,iza sedam gradova,iza sedam sela,... Probudi se jednom zmaj i rece:"GDJE JA ZIVIM U PIZDU MATERINU!" Poruku nam salje HINTERTUX!

3. Sretan pad Njujorka zeli majka Safija sinu Binladenu,uz pjesmu "Sve je postalo pepeo i dim"! Cestitci se pridruzuje otac Hamas, brat Abusajaf porodica Taliban i komsija Mudzah Edin. Poruku nam salje Emir!

2. Stojeci sam je molio, sedeci mi je dala, od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala postanska marka! Poruku nam salje Sasa!
[/center]
Back to top Go down
https://katarina.forumotion.com
 
SMS PROVALE 3
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SMS PROVALE
» SMS PROVALE 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaćin Forum :: SMS provale, vicevi, zezalice, igrice.... :: SMS zezalice, provale....-
Jump to: