Kaćin Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Music and Fun
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 SMS PROVALE

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 121
Join date : 2008-01-13

SMS PROVALE Empty
PostSubject: SMS PROVALE   SMS PROVALE I_icon_minitimeFri Feb 15, 2008 1:38 pm

Posto niste clan planinskog drustva i nemate clansku karticu stoga vas molim da mi se ne penjete na kurac!!

Kad sam jeo govna, jeo sam tebe.

UPOZORENJE!Nocas ce se desiti zlocin iz strasti! VREME:oko ponoci. ZRTVA:ti. MESTO:tvoj krevet. POCINITELJ:nek ostane mala tajna do veceras!

Obecao je da ce biti nezan, bolelo je, viknula sam kad sam videla krv! izvadio
ga je i pokazao mi ga. Bio je veliki moj prvi zub.

Posjedujem plantazu oraha potrebna djevojka za tucanje!!

Otiso si jednog dana i odneo pola stana! Sad se vracas po vitrinu.....MARS U PIZDU MATERINU!!!

Kad snajperista namigne tu uvek obori s nogu...

Igraju dva eksera kosarku i dodje cekic i zakuca.

Zene su kao bioskop. Interesantne dok ne udjes a onda shvatis da si taj film vec gledao...

Einstain je mrtav, Newton je mrtav, a ni ja se ne osjecam bas najbolje...

Moram ti priznati da mastam o tebi i de mi se vec dugo svidjas!Zastane mi dah kad te vidim!Zelim te i jednom te moram imati.
Audi A8...volim brza kola... Smile

Kako se udvara filozof : U kluminaciji entuzijazma kolosalno inspirisan vasim
egzoticnim sarmom manifestujem sledece: nebi da budem maliciozan, niti da priudiciram ali vasa psiha je tako cudna da ja apstraktno deabortujem sve simptome vase dijalekticnosti! Smile

Prosla si kroz moj zivot, kao krava kroz kukuruz!

Juzna Morava niz reku kotrlja kamencice, vetar niz avliju rastura articici, moja
ljubav raste kao krater, ako te ne volim jebes mi mater.




Pitaju kravu zasto tuzno gleda a ona kaze: Kad bi vas svaki dan tukli i za sise
vukli, jednom godisnje jebali i vi bi tuzno gledali!!!

Ako procitas moju poruku, dugujes mi zagrljaj, ako je izbrises poljubac, ako memorises izlazak, ako ne odgovoris seks, ako odgovoris onda mi dugujes sve! Izbor je tvoj!

Nakon dobrog sexa pojescemo dva, tri keksa. Biti cemo snazni i pomalo vlazni. Uvek ostanem bez reci kad spermici pocnu teci, kada sve izgubi svoj sjaj jer je sexu kraj!!!

Sada cu vam nadograditi mozak...molim sacekajte..trazim...trazim..i dalje
trazim...izvinjavam se, oticicu, mozak nije nadjen!

Reci 2 vrste sladoleda. Jesi li? Sad reci 2 vrste cigareta. Jesi li? E sad reci 2 reke
u Argentini. Sta je bilo? Lizanje i pusenje ti idu a geografiju nemas pojma!!!

Svaki dan unutra-van, gore-dole, udahni-izdahni, a njega ni otkuda. Nikad vise u zgradu bez lifta!!!

Nase prijateljstvo mi puno znaci: kad ti places, placem i ja, kad se ti smijes, smijem se i ja, kad se ti bacis kroz prozor, ja umirem od smijeha...

Ova poruka 15 miljijuna god. trazi najgluplje bice u svemiru, sa zadovoljstvom vas obavjestavamo da je njezina misija upravo zavrsila!!!

Iz agencije "Play girl" vas obavestavaju da slika koju ste poslali nije dosledna da je objavimo, zato vas molimo da sliku posaljete u emisiju "Konji koji jure"!

Meteorolozi za sjutra najavljuju KISU POLJUBACA...Uz povremeno DUVANJE U
VRAT...Temperatura tijela ce dostici cak i 39,2...A pritisakna tebi bice VEOMA JAK !!!

Kako si sladak."rodila majka kinder jaje"

Bog stvori sunce-toplo i sjajno, stvori mjesec-mio i drag, stvori more bistro i
duboko, zatim stvori TEBE...jer, nekakvu pizdariju je ipak morao napraviti.

Cu te scepam ko seljak hladno pivo ispred zadrugu..

Kako da te pronadjem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oci, kako da te pronadjem u kapljici rose, kako kad se budim u podne.

Dosta je bilo stiha i proza,mene bez sexa hvata nervoza!!!

Zivi u sumi, vuk nije, sedi na jajima , kokos nije, ima glavu, covek nije, ide u rupu,
mis nije. Ako pogodis sta je dobices sedmodnevni boravak na njemu!

Zao nam je, ali vas pimpek nije prihvacen u "GUINESOVU KNJIGU REKORDA" zbog nezadovoljavajucih okolnosti. Pokusajte u knjizi "CUDNE MALE IZRASLINE". Hvala.

Lezim u krevetu, gledam nebo i zvijezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i
mislim....................JEBO TE, GDJE MI JE KROV???

Cula sam da ti je velik, krut.Da ti ne moze stati u hlace, i mogu ti reci da ti je bas
super taj...DZEMPER !!!

BOSANSKA POEZIJA(2. dio):Noc, tisina, Bog ti dao, koja mjesecina, ja gol, ti gola, jebo bi i mrtvog vola, a kamoli tebe ljubavi moja!

Razgovaram sa foteljom, sarmiram televizor i doruckujem sa tosterom. Molim te javi mi se dok ne zapocnem ozbiljnu vezu sa usisivacem!

Idealna definicija seksa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!

Stojim i pisam na sokaku, uzivam u svjezem zraku i dok mi tako mlaz curi moja misao tebi juri, u daljini cujem da se deres i pomislim............GARANT SERES!

Padne zeka u vodu i pocne da se davi.Naidje lija i zec je zamoli da ga izvuce
napolje. Lija mu baci rep i zec izadje. Kasnije lija padne u vodu pa zeka baci svoj rep da je
spase al` ne ide mali mu je. Ode do svog BMW-a uzme sajlu i spasi liju. Naravoucenije: nije bitno koliki ti je vec kakav auto vozis!

Sjecas se kada smo se vozili u vozu i ti si kroz prozor isturio lice a ja guzu i svi su mislili da smo blizanci:)

Einstein je jednom rekao:"Ne vjeruj sjaju u partnerovim ocima,to je samo svjetlost sto mu prolazi kroz suplju glavu!"

Love is a name, sex is game, forget the name and play game. Pristajes?

Bili jednom princ i princeza, voljeli su se tako strasno kako niko nikad nije.Jednog
dana princ ALAD-UM EJIN ostavi princezu u suzama.Znas li zasto? Procitaj ime princa sa zada!

Vi kao clan brzojebackog kluba "jebivjetar" pozvani ste na proslavu dana "
kurceve mudrosti" koja ce se odrzavati u restoranu kod "mokre pizde"!

Ako te nekad na ulici sretne covjek u crvenom, zgrabi te i nabije na kurac, ne plasi
se, to je Djeda Mraz, ispunjava moju zelju




Pricaju dva kondoma, i rece jedan: u zadnje vreme sanjam decu, a drugi ce covece pa ti si puko!!

Patis dok ne shvatis, a kad shvatis da patis tad patis sto si shvatio da si uzalud
patio...


Kada ti sreca okrene ledja sutni je u DUPE!

U ljubavi treba biti uporan-rece mrav i dize prvu nogu stonogi...

Obozavam te toplu i mokru. Obozavam kada udjem duboko u tebe i osetim tvoju toplinu. Ne mogu bez tebe. Volim te, moja kado!

Kidnapovat cu te i odvest daleko u sumu i onda tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat KAMENOM PO GLAVI...

Mesnica Gavrilovic salje Vam sluzbenu obavijest da ste proglaseni svinjom godine, te da ce za nagradu Vasa slika biti na konzervi svinjskog gulasa. Cestitamo!

Dodirni me pogledom i uzvraticu ti,polako me skidaj ocima i dopustit cu ti.Njezno
tjelo mi usnama uzbudi...a sada se lijepo probudi!

X3S WI73Z- ovaj kod izmislili su profesionalni informaticari. Okreni mobitel
naopako i ti ces ga razumjeti!

Moram ti ovo priznati, znam da ti se nece svideti ono sto ti pisem, ni meni nije lako, ali moras saznati istinu od nekoga pre ili kasnije, PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI!

Samo lezi opusti se i skini pantalone,ja cu polako uci u tvoju guzu-Tvoja injekcija..

Kosovsko drustvo Albanaca vas obavestava da ste na nagradnoj igri dobili jednog
Albanca, ako ga ne podignete za 7 dana poslacemo vam celu porodicu..

Vidjela sam te kako hodas ulicom, te oci, taj pogled, tijelo, noge,... Nisam se
mogla suzdrzati i pocela sam pjevati: Who let the dogs out !!!!

Sex is sensation caused by temptation when a man puts his location in a woman's destination. Do you get my explanation or you need a demonstration?!

Hoces li da ti ispricam jedan vic od kojeg ce ti otpasti sise? Ma necu, vidim da ti je
vec neko ispricao!

Lep si ko slika, treba te obesiti:)

Sanjala sam da si carobnjak i da si me pretvorio u pusku i okacio na zid. Posto ti se ne uklapam u enterijer ti me skines, nategnes i opalis!

En ten tini pimpek ti je MINI, savaraka NE VIDI SE od dlaka, tika taka ne bi ga ni stara baka, bija baja MALA su i jaja, TUF neces dobiti MUF...

50% znas da mislim na tebe, 60% znas da mi se svidjas, 70% znas da te sanjam, 80% znas da ne mogu bez tebe, 90% znas da te iskreno volim, 100% znas da se ja zezam..

Jebi u vodi jebi na stazi ali na svoje dupe dobro pazi!Ode ti dupe dok covek migne jer danas jebe ko koga stigne!

Zeni su potrebne 3 zivotinje u zivotu: jaguar u garazi, lisica oko vrata i majmun da joj sve to placa !

Pre par godina u nas gradu je bila velika poplava! Samo je jedan od nas preziveo, to je onaj koji cita ovu poruku, preziveo je jer govna plutaju.

Lepa si ko ikona kad te vide svi se krste!

Znas li sta je Bog rekao dobrim jebacima??? PA NARAVNO DA NE ZNAS!!!

Ne doruckujem jer te volim!
Ne rucam jer te volim!
Ne vecerem jer te volim!
Ne spavam jer sam gladna!!!

Kad sam bio mali, bio mi je veliki. Sad kad sam veliki, sada mi je mali. Pocinje sa K a zavrsava sa C. Sta je to? Odgovor: KREVETAC...

Ti si pravo djubre!mrzim te,ti odvratni stvoru! Rece zec mrkvi i baci je u
smece!!

Cuo sam da si umro, crko, jeben si citav, kiflicar, kifla, debil, kreten, govno, seronja, sidas, izdrkana stoka, zgazio te sleper i izresetali automatskom......javi mi
se ako si ziv!

U jednom hladnom zimskom danu nasle cure jednu bananu, pa je ljube, pa je lizu, u zivot da je dizu. Gle pa to je moja kita, popusi je ko procita!

Ako te srce zaboli, ako te u grudima stegne, ako osjetis jaku ceznju i pamet ti se
pomuti, nije to ljubav, to je INFARKT!

Menjam metalik sarenu kravu sa hi-fi urlanjem i spustenim spojlerima za konja koji ovo cita.

Pitam Carobnjaka za cvijet on mi dade vrt, pitam Carobnjaka za rijeku on mi dade okean, pitam Carobnjaka za supak on mi dade TVOJ BROJ!

Muskarci su rodjeni vozaci - Prvo te upale, pa te provozaju, onda te zgaze a potom - OBILAZE!!!

Napokon sam sigurna sto osjecam i priznat cu ti...
V
Vo
Vol
Voli
Volim
Volim t
Volim te
Volim tekilu :O)

Kazu da homoseksualci za citanje poruka koriste palac, sada je kasno da promenis prst pederu jedan.

Takmicili se zec i magarac koji ima vaci. Izvadi mago veliki, a zec mali. Kad zec vidi poce da pjezi. A mago veli, nije za tebe moja kita nego za onog koji cita !

Ja sam najvece zlo sto gazi tlo, ja sam najveci gad sto ide kroz grad, ja sam najgori lik sto stvorio je bog, ja napravicu pakao od zivota tvog !!!

Sto me tako glupo posmatras? Ja sam tvoj mobilni! samo sam hteo na svez vazduh! Bilo mi je previse mracno i tesno u tvom dzepu! Sad je bolje. Hvala!

Ova poruka je napisana ultrljubicastim slovima! Kod normalnih ljudi izaziva slepilo a kod seksualno opterecenih samo blagi osmeh!
Back to top Go down
https://katarina.forumotion.com
 
SMS PROVALE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SMS PROVALE 2
» SMS PROVALE 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaćin Forum :: SMS provale, vicevi, zezalice, igrice.... :: SMS zezalice, provale....-
Jump to: