Kaćin Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Music and Fun
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 SMS PROVALE 2

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 121
Join date : 2008-01-13

SMS PROVALE 2 Empty
PostSubject: SMS PROVALE 2   SMS PROVALE 2 I_icon_minitimeFri Feb 15, 2008 1:39 pm

150. Sto me tako glupo posmatras? Ja sam tvoj mobilni! samo sam hteo na svez vazduh! Bilo mi je previse mracno i tesno u tvom dzepu! Sad je bolje. Hvala! Poruku nam salje Miona!

149. Ova poruka je napisana ultrljubicastim slovima! Kod normalnih ljudi izaziva slepilo a kod seksualno opterecenih samo blagi osmeh!

148. Dokazano je da je na svijetu 20% jebaca , 30% drkaca 50%lizaca, ali ne boj se ti ne spadas u tu grupu jer su posebno PUSACI. Poruku nam salje Alko-1!

147. Koka kola smedje boje../ Prevedi na satrovacki,pa ces vidjet da je super! Poruku nam salje Danijel!

146. Vuce pogresio si u jednom slovu trebalo je da me POJ-E-DES;!!! Trudna Crvenkapa! Poruku nam salje Zoran!

145. Zasto da se zajebavamo, stavi aparat medju noge da te pozovem i sve ce ti biti jasno...sta hocu! Poruku nam salje komarac!

144. Ispred kuce metar drva, ti si moja ljubav prva!! Poruku nam salje BOKACO!

143. Komunalno preduzece Gradska cistoca vas obavjestava da je u toku velika akcija sakupljanja smeca. Molimo vas, stanite na vidnom mjestu! Poruku nam salje VLADOT!

142. Pusticu te da mi skines pantalone, zatim majcu i na kraju donji ves, ali te molim da mi ostavis stipaljke na zici. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

141. Imas anticku ljepotu!! Licis mi na trojanskog konja! Poruku nam salje GACI!

140. Znam koliko ti nedostajem, znam koliko sam ti potrebna u ovom trenutka. Zao mi je sto sam te napustila -Tvoja PAMET:))) Poruku nam salje Nikola!

139. O Srbijo moja draga javljam ti se ja iz Haga, kako Mira kako deca, s kim se sada jebe Ceca.Ovde mi je lepo, jedem samo "MONTE" a navecer jebem Karlu Del Ponte! Poruku nam salje V@ha!

138. Pozor, pozor picke na prozor kurci na zapad svi u napad borbene trupe zauzele dupe vodi se borba oko velike rupe..!! Poruku nam salje NEDOVLA!

137. Mazis me, zoves me...
Vec osecam nesto mokro izmedu nogu...Pa me posle nezno stavis na ledja, pa pocnes da me
svlacis....
Jupiiii!!!!!
Dobicu nove pelene!!! Poruku nam salje Valeria!

136. Urednistvo RTS-a vas obavestava da ce se sutra snimati dokumentarac o vasem mestu, pa vas molimo da radi lepote prizora ne izlazite iz kuce...Poruku nam salje Sanja!

135. Ovu poruku moze procitati samo zgodna osoba! NISTA? Probaj opet! Izgleda da nisi zgodna osoba. NE FORSIRAJ RUGOBO!!!!! Poruku nam salje MEJDAN!

134. Ujutru ga osetis, usnama ga dodirnes, rukama ga drzis... volis ga vrelog uzimas ga celog... i kad ne znas kad je kraj - to ti je AMER CAJ!!!

133. Jutros je policija pronasla tijelo potpuno mutirano bez zuba, kose, mozga.
Molim te, javi mi se da se vise ne brinem. Poruku nam salje Bruno!

132. Kurac je mafijas, celav je, ima oziljak na glavi, nosi koznu jaknu i voli svugdje da zaviri.

131. Nisi zgodna ko Jennifer Lopez, nemas sise ko Pamela Anderson niti se jebes ko Sharon Stone al zato pusis ko Partizan!!! Poruku nam salje "NOVI SAD"!

130. Police is looking for a person descibed as gorgerous, sexy, good in bed, intelligent, smart.....your safe but where the FUCK am I gonna hide! Poruku nam salje Sladjana!

129. Zashto da trosimo kredit na poruke, kada k`o ljudi mozemo da se vidimo i uradimo TO!! Nacicemo se u hotelu Moskva i POZVATI ROOM SERVICE!! Poruku nam salje Jovana!

128. Mislila sam da je kraj medju nama, sve dok nisam napipala produzetak. Poruku nam salje IvAnA!

127. Trava se zeleni, nebo se dere a Romeo Juliji pod prozorom SERE. Poruku nam salju Amer&Srdjan!

126. Love is NAME, sex is GAME, forgat THE NAME and PLAY THE GAME! Poruku nam salje Kristina!

125. Dragim neprijateljima zelimo srecan prelazak preko minskog polja uz pesmu "Ucini bar jedan pogresan korak". Poruku nam salje Anarchy iz Zemuna!

124. Nasmesi se ako hoces da spavas samnom...!! Poruku nam salje Milenko!

123. Pre nego shto legnesh da spavash obavezno obrishi vrat!!! (tvoj VAMPIR) Poruku nam salje Ognjen!

122. Kozmeticki salon "LEP U PIZDU MATERINU" obavjestava vas da depilaciju supka koju ste zakazali za sutra odlazemo....jer nismo nabavili kombajn! Poruku nam salje NINJE!

121. Gledam sunce vidim tebe, gledam mesec vidim tebe, gledam zvezde vidim tebe, gledam more vidim tebe, daj jebote pomeri dupe. Poruku nam salje MISLILAC!

120. Uzmi pistolj, otvori vrata od spavace sobe, ubi njega, ubi i majku, sad baci pistolj kroz prozor u bazen...Sta nemas bazen? Da li je ovo 06415879.. Izvinite molim vas...Poruku nam salje Ivan...Leskovac!

119. Kada mi je deda umro,ostavio mi je tri jutra marihuane, ako hoces mogu da ti dam da mi popusis jedno jutro. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

118. Volim kad ne biras mesto i vreme, kad si sa mnom dan i nic, kad me neprestano posmatras, kad me diras tamo gde se palim...tvoj TV. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

117. Zelim da te odvucem u krevet, da te lomim, da te preznojim,da te tako obuzmem da se treses dok me imas, da ti telo gori....tvoj grip. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

116. Otkada se nismo...nisi ni ti dugo...a ni ja nisam dugo...bas bi se mogli kad vec dugo nismo...stvarno bi se mogli vidjeti... Poruku nam salje Zvone!

115. Vas GSM operater od sada vase pozive obracunava po drugacijoj tarifi.Zavisno od vaseg seksualnog zivota. Manje sexa manji racun. Oho, cestitamo! Pa vi zovete dzabe. Poruku nam salju Aleksa & Ema!

114. Ovo je mis dobar mis nacin mis da mis idiot mis mis bude mis mis zauzet mis dva mis minuta. Sada poruku procitaj bez rijeci MIS!!! Poruku nam salje DoE!

113. lepo je...ptice to rade, leptirici to rade, cak i pcelice to rade. Da li zelis da i mi to radimo?? Zaboravi..., ljudi ne mogu da lete!!Smile Poruku nam salje GoranA!

112. Ja nisam pjesnik slomljenog srca, ja sam onaj sto curu ti prca.Ovo su rijeci u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popusi svima u moje ime. Poruku nam salje Jovica!

111. Prodajem kolor televizore, radio aparate i potkovice za konja koji ovo cita . Poruku nam salje Toma!

110. Sta bude kad se sudare dvije plavuse. RAZBIJE SE OGLEDALO. Poruku nam salje Amer!

109. Zelim da...Kad bi ti i ja...No,kad bi nas dvoje...Ne treba niko znati...Mogli bi onako skrivecki...Sasvim tiho... Gledati POKEMONE!!! Poruku nam salje Angie!

108. If your life dosn`t make a point, fuck it and take a joint!!! Poruku nam salje Emina!

107. Danas se snima emisija o ljepotama vaseg grada, zato vas molimo da danas ostanete kod kuce, unapred zahvalna RTRS. Poruku nam salje Dusan!

106. Sta je zena u ekonomskom smislu? Ona je nisko lezeci objekat u koji muskarac polaze svoj visoko stojeci kapital uz tekuce kamate, nakon 9 mjeseci dobije profit. Poruku nam salje spooky_1012!

105. Ti na cebe konj na tebe cik pogodi ko te jebe ..?? Poruku nam salje MALENA!

104. Pogledi se muski kupe na tvoje fino dupe, svako srce ludo kuca jer bih htjelo da te tuca, imas oci zavodnicke hoces li mi dati pi***? Poruku nam salje Djuka-BL!

103. Upozoravamo vas da nema straha da se zarazite od kravljeg ludila jer ste vi jedna obicna svinja!!! Poruku nam salje Kristina!

102. Najbolji TV je zena! Naprijed 2 dugmeta, nazad zvucnik, a u sredini ekran. Mjesecno emisija u boji. Ako to slucajno izostane, onda je netko sjebo aparat !!! Poruku nam salje Gregor, SLO!

101. Tvoji zubi su kao biseri, ne blistavi nego rijetki, noge su ti kao u srne ne vitke nego dlakave, ali ipak imas nesto sportskog u sebi! Glava ti je kao balon! Poruku nam salje SKARTOC!


100. Ubijam ljude za pare. Ali ti si mi drug-ubit cu te djabe! Poruku nam salje Martina!

99. Kad je lutala-zvali su je lutalica! Kad je pila-zvali su je pijanica. Kad je
ljubila-zvali su je kurva. A kad je umrla rekli su : "Znala je da zivi!" Poruku nam salje Martina!

98. Ti si moje sunce, ne mogu te ocima gledati. Poruku nam salje Grahovac Dalibor (MANGAS)!


97. Ako spavas probudi se, kad se probudis javi se, ako se ne javis jebi se, ako to upravo radis barem misli na mene. Poruku nam salje SSeki!

96. Do ovoga je jednom moralo doci, casa je prelivena sta mogu jad te volim rece zec mrkvi i pojede je! Poruku nam salje Sofija!

95. 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ..upravo ste primili mojih 25 cm.kako se osecate? Poruku nam salje Boris

94. Lesi se vraca kuci, bernardinac spasav ljude, labrador je vodic slepih, poenter lovi, nemacki ovcar radi u policiji, A STA TI DZUKELO RADIS?? Poruku nam salje Ivan BGD!

93. Samo da znas kakav mi je prije upotrebe suv, dugacak i krut a posle mlitav, mokar i kaplje...MOJ KISOBRAN! Poruku nam salje Zelja!

92. Ja sam djevojka sa sela rado bih na tvrdog sjela, rumeno mi lice i velike cice , napeta sam ko mina i ime mi je SEVERINA! Poruku nam salje Jaca!

91. Zbog svog hemijskog svojstva ANDOL se guta, a MIDOL se sisa. Zato poslusajte savjet svojih ljekara pa gutajte ANDOLE, a sisajte MI`DOLE, hvala na saradnji! Poruku nam salje Baja!

90. Oh baby, baby ko te nebi taku mladu strpao u kadu, malo soli da ne boli malo ulja da ne zulja i jedno cebe da ne grebe, pa da vidis kako znam da jebem.... Poruku nam salje Sasa!

89. Moje je srce velika livada a ti si jedina krava sto u njoj pase! Poruku nam salje Nisad!

88. Hajde da radimo matematiku. Prvo se saberemo, odjecu oduzmemo, noge podjelimo pa se izmnozimo. Poruku nam salje Amra!

87. Medjunarodna ljubav je kad indijanac njemacku groficu ruskog porijekla u japanskom hotelu, francuskom strascu, americkom brzinom BOSANSKI POJEBE!!! Poruku nam salje DoE!

86. Sunce sija k'o tepsija ti si meni najmilija. Saljem ti cvece, dosta romantike aj se j-b-m-. Poruku nam salju Daba, Darka, Iva!

85. PODGORICKA POEZIJA: "Evo ti ovaj buket draca, sto ti moje srce baca, volio sam te ti to nisi znala, vrati mi se bez majke ostala!!!" Poruku nam salje Mladen!

84. Draga moja tvoje noge su kao noge od srne: tako su mrsave, tanke i cupave ! Poruku nam salje Darko!

83. Zamisli nas dvoje sami, ptice cvrkucu oseca se miris zita, sunce obasjana nasa vrela i znojava tela, a mi i dalje okopavamo kukuruz! Poruku nam salje Darko!

82. Ti si moja kockica secera, ali posto mi je sinoc trebao sitni secer morala sam celu noc da te tucam!!! Poruku nam salje DRAGINA!

81. Volim te volim, ne mogu bez tebe, kad bolje razmislim: KO TE JEBE!! Poruku nam salje DRAGINA!

80. U zdravom tijelu zdrav i dug! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

79. Pre upotrebe promuckati! MUSKI SLIC! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

78. Ako nemas sidu imaj me u vidu! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

77. Zelim ti 12 mjeseci zdravlja, 53 nedjelje uzivanja i srece, 365 dana
bez nerviranja, 8760 sati ljubavi, 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi sexa! Poruku nam salje "?"!

76. Toliko si ruzan da bi mogao da trazis odstetu od roditelja! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

75. Jebem, jebem, jebacu. Ko procita i njega cu! Poruku nam salje Mirjana i Aca!
Back to top Go down
https://katarina.forumotion.com
 
SMS PROVALE 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SMS PROVALE 3
» SMS PROVALE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaćin Forum :: SMS provale, vicevi, zezalice, igrice.... :: SMS zezalice, provale....-
Jump to: